O NAS

WYSOKA JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ, KOMPLEKSOWE DORADZTWO I SOLIDNOŚĆ REALIZACJI - TO NAJWAŻNIEJSZE CECHY WYRÓŻNIAJĄCE OFERTĘ NASZEJ FIRMY. 

Dbamy o czas i zadowolenie naszych Klientów. Dlatego przez cały okres współpracy dążymy do spełnienia ich wymagań i oczekiwań, fachowo doradzając najlepsze rozwiązania. Firma PW TECHPARK powstała we wrześniu 2011 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie lokalnych firm działających w branży stalowej oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych. W 2013 roku wprowadziliśmy do oferty wysokiej jakości domy drewniane, letniskowe, altany i inne konstrukcje drewniane. Obecnie główną gałęzią rozwoju firmy jest produkcja, sprzedaż oraz montaż ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych – zarówno ozdobnych modułowych i łupanych, jak i ogrodzeń panelowych oraz siatki leśnej.

ogrodzenia posesyjne ozdobne

Oferujemy ogrodzenia ozdobne z pustaków łupanych i modułowych, ogrodzenia spawane stalowe i panelowe, siatkę leśną i plecioną, konstrukcje stalowe, a w tym konstrukcje schodów, pochylni, poręczy i podestów technicznych, krat, elementów konstrukcyjnych maszyn.

W ramach kooperacji wykonujemy obróbkę skrawaniem części maszyn wraz z obróbką cieplną i mechaniczną nawet w skomplikowanych procesach wytwórczych. Świadczymy usługi spawalnicze w tym: spawanie stali węglowych, nierdzewnych i aluminium (metoda 111, 135, 141), malowanie stali metodą natryskową, renowację ogrodzeń, bram i innych konstrukcji stalowych.