Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TechPark ul. Partyzantów 53
26-680 Wierzbica

KOMPLEKSOWE ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNI OGRODOWEJ

NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK – altany, 12 wzorów w przekroju kwadratowym, prostokątnym i pięciokątnym * NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK - Ceramika budowlana LEIER, nowa jakość na Ziemi Radomskiej, pustaki ceramiczne MAX i POROTHERM, kominy z wkładami ceramicznymi, nadproża ceramiczne, kompletne rozwiązania,

O nas

Tech Park Paweł Kośla

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHPARK zostało założone we wrześniu 2011 roku co było odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnego przemysłu z szeroko rozumianej branży stalowej oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych.

WIĘCEJ

Siatka ogrodzeniowa


Drukuj Email

Zobacz galerię ›

Uzupełnieniem oferty ogrodzeń firmy Techpark jest siatka ogrodzeniowa, która ciągle jest najbardziej popularnym i najczęściej stosowanym systemem ogrodzeniowym w Polsce.  Stosowana jest do grodzenia działek budowlanych, sadów, obszarów rolnych, parków, terenów rekreacyjnych.  Ma estetyczny wygląd, jest ekonomiczna, trwała i prosta w montażu.
Siatki ogrodzeniowe charakteryzują się różnorodnością wymiarów, oferowane przez Techpark produkowane są z drutu ocynkowanego dostarczanego przez polskich producentów. W celu uzyskania dodatkowego efektu estetycznego, siatki mogą być powlekane tworzywem PCV w różnych kolorach.


Oferowane siatki mają oczko 65 x 65 mm, standardowa wysokość H1500 mm, dostępne również inne wysokości w zależności od oczekiwań Klienta. Siatki ocynkowane: grubości drutu: fi 2,8 mm, fi3 mm, fi3,5 mm, fi4 mm.

Siatki powlekane: drut ocynk fi2 +PCV = 3 mm, drut ocynk fi2,5 + PCV = 3,6 mm, drut ocynk fi2,8 + PCV = 4 mm

Kolor: brąz, zielony, czarny.

Do obejrzenia na miejscu jest również cała gama siatek leśnych zagęszczanych i nie zagęszczanych, z małym oczkiem – ślimakowych.

W ofercie oczywiście wszelkie akcesoria do montażu ogrodzeń z siatki: słupki okrągłe, prostokątne, obejmy, napinacze, drut naciągowy, druty pionowe, montażowe, drut kolczasty, podmurówki systemowe.

Do góry

TechPark Współpracownicy