Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TechPark ul. Partyzantów 53
26-680 Wierzbica

KOMPLEKSOWE ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNI OGRODOWEJ

NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK – altany, 12 wzorów w przekroju kwadratowym, prostokątnym i pięciokątnym * NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK - Ceramika budowlana LEIER, nowa jakość na Ziemi Radomskiej, pustaki ceramiczne MAX i POROTHERM, kominy z wkładami ceramicznymi, nadproża ceramiczne, kompletne rozwiązania,

O nas

Tech Park Paweł Kośla

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHPARK zostało założone we wrześniu 2011 roku co było odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnego przemysłu z szeroko rozumianej branży stalowej oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych.

WIĘCEJ

Cele i polityka jakości

Tech Park Paweł Kośla

Zasadniczym celem firmy TECHPARK oraz jego pracowników jest osiągnięcie silnej pozycji rynkowej w zakresie handlu artykułami niezbędnymi w przemyśle ogrodzeniowym, rozwiązaniami dla przemysłu oraz wysokiej jakości domków drewnianych.

WIĘCEJ

Ogrodzenia łupane


Drukuj Email

Zobacz galerię › Katalog wyrobów

Kamień to od wieków najbardziej popularny materiał stosowany w budownictwie. Obrabiany na wiele sposobów. Betonowe ogrodzenia GORC nawiązują do łupanych bloków kamiennych. Nowoczesny sposób ich produkcji a co za tym idzie wysoka jakość, niepowtarzalny wygląd, kilka kolorów, możliwość różnych aranżacji pozwala na zbudowanie ogrodzenia doskonale imitującego ten materiał, a przy tym zaoszczędzić czas, środki finansowe potrzebne do budowy ogrodzenia, które będzie prawdziwą wizytówką każdego domu. 

Prekursorem ogrodzeń łupanych w Polsce jest firma Joniec z Tymbarku. Chcąc współpracować z najlepszymi nawiązaliśmy współpracę z oryginałem, podróbki zostawiając konkurencji.

Sztandarowym produktem Jońca są ogrodzenia łupane typu: GORC de Luxe oraz GORC Supreme. Bloczki o wymiarze 38x22x16 cm oraz 38x38x16 cm posiadają wyjątkową powierzchnię naturalnego piaskowca, każda z czterech stron bloczka ma niepowtarzalny wzór a odpowiednio sfazowane krawędzie tworzą dekoracyjne spoiny, które nie wymagają fugowania. Bloczki są doskonałą inspiracją do budowy ogrodzeń, murów, filarów oraz małej architektury ogrodzeniowej.  Ogrodzenie to jest oferowane w kolorach: szary, czerwony, czarny, piaskowy, żółty i multikolorach: Onix, Golden, Piryt a od 2012 roku również kremowy. Bloczki Supreme na słupki mają kształt czterostronnie łupanego pustaka, bez pionowych spoin.

Kolejną propozycją w naszej fercie są ogrodzenia betonowe modułowe z grysowych bloczków. Ogrodzenia te są niezwykle proste w montażu co powoduje, że jest to tańsza alternatywa w stosunku do ogrodzeń łupanych. Oferujemy ogrodzenia modułowe, których kształt nawiązuje do koła: systemy MODYŃ i ROUND oraz ogrodzenia, których wygląd imituje cegłę klinkierową: system ASTRA BRICK.

Instrukcja GORC Instrukcja impregnacji Instrukcje modułowe

Do góry

TechPark Współpracownicy