Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TechPark ul. Partyzantów 53
26-680 Wierzbica

KOMPLEKSOWE ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNI OGRODOWEJ

NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK – altany, 12 wzorów w przekroju kwadratowym, prostokątnym i pięciokątnym * NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK - Ceramika budowlana LEIER, nowa jakość na Ziemi Radomskiej, pustaki ceramiczne MAX i POROTHERM, kominy z wkładami ceramicznymi, nadproża ceramiczne, kompletne rozwiązania,

O nas

Tech Park Paweł Kośla

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHPARK zostało założone we wrześniu 2011 roku co było odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnego przemysłu z szeroko rozumianej branży stalowej oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych.

WIĘCEJ

Cele i polityka jakości

Tech Park Paweł Kośla

Zasadniczym celem firmy TECHPARK oraz jego pracowników jest osiągnięcie silnej pozycji rynkowej w zakresie handlu artykułami niezbędnymi w przemyśle ogrodzeniowym, rozwiązaniami dla przemysłu oraz wysokiej jakości domków drewnianych.

WIĘCEJ

Galanteria betonowa, palisady


Drukuj Email

Zobacz galerię ›

Palisada „Mogielica” wyróżnia się na tle innych palisad ze względu na charakterystyczną strukturę powierzchni, która jest  imitacją łupanego piaskowca. Wykorzystuje się ją w aranżacjach ogrodowych, w formowaniu kwietników, obrzeży, klombów, skalniaków, a także do budowy murków, schodów, podjazdów, tarasów oraz do zabezpieczenia skarp i poboczy.

Daszki czterospadowe i daszki dwuspadowe występują w wielu kolorach i wymiarach, adekwatnie do systemów ogrodzeniowych, których są uzupełnieniem. Daszki są jednym z najważniejszych elementów ogrodzenia, dlatego są produkowane ze specjalnymi dodatkami, które wzmacniają strukturę mieszanki wykorzystywanej w ich produkcji. Efektem tych działań jest powstały system AAS, który zapewnia zarówno wysoką jakość produktu, jak również zabezpiecza go przed wchłanianiem wilgoci. W celu ułatwienia czyszczenia daszków należy wykonać  powierzchniową impregnację po ułożeniu.

Daszki łupane są luksusowym dodatkiem do systemów ogrodzeniowych budowanych z łupanych bloczków.

Gazony ułatwiają aranżację w ogrodzie. Można układać z nich skalniaki, murki, umacniać skarpy lub wykorzystać do budowy altanek, ławeczek i innych dekoracji. Służą jako donice dla kwiatów, bluszczy i małych krzewów. Gazony są odporne na warunki panujące w Polsce, szczególnie na mrozy, Mają również właściwości tłumienia hałasu, dlatego często budowane są z nich ekrany dźwiękochłonne. Oferta obejmuje dwa rodzaje gazonów: prostokątne i półokrągłe. Produkowane są w kolorach: szary, czerwony, oliwkowy, czarny, brązowy.

Betonowa stopa pod ogrodzenie tymczasowe jest łącznikiem i fundamentem paneli ażurowych lub pełnych. Tymczasowe ogrodzenia mają za zadanie zapenić bezpieczeństwo na wyznaczonych obszarze, ale również powinny spełnić wymagania trwałości. Wyrób ten jest zbrojony siatką metalową przez co jest odporny na na trudne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Płyty ażurowe JOMB są to płyty betonowe o wymiarze 80 cm x 50 cm x 10 cm, przeznaczone jest do utwardzania dróg, placów i parkingów oraz do wzmacniania skarp i osuwisk. Płyta wielootworowa (otwory w kształcie kwadratu) jest dostępna w wersji zbrojonej. 

Dostępna jest również płyta ECO o wymiarach: 59 cm x 39 cm x 10 cm, w wersji zbrojonej i niezbrojonej, z otworami w kształcie rombu. Tego typu płyty nadają się do utwardzania terenów, gdzie występują problemy z odprowadzaniem wód gruntowych. Dzięki ażurowej konstrukcji, woda przedostaje się do gruntu bez wpływu na podbudowę.

Bloczki elewacyjne TOM są gotowym kompletem do wykonania elewacji. Bloczki elewacyjne mają łupaną licowaną ściankę. Dostępne są w modnych urbanistycznych kolorach: stalowym, piaskowym i multikolorze Piryt. Elewacja stanowi stylowe wykończenie, a elementy nadprożowe i narożne zapewniają pełną zabudowę budynków. 

Podmurówki ogrodzeniowe, systemowe to nowoczesny sposób na szybkie, tanie i trwałe wykonanie podstawy ogrodzenia. Zastosowanie łączników i desek eliminuje pracochłonne czynności szalowania, zbrojenia i betonowania. Nasze podmurówki nadają się także do budowy ogrodzeń drewnianych, kutych, murowanych oraz metalowych. Elementy zwane potocznie „deskami betonowymi” są podstawą budowy ogrodzeń z wykorzystaniem paneli zgrzewanych oraz siatek i innych materiałów. Wszystkie prefabrykaty zbrojone są ramkami z drutu karbowanego fi6 mm.

Dostępne warianty:  H200x2390, H200x2490, H250x2500, H300x2500, H500x2500, H200x2000, H500x2500 (NOWOŚĆ 2013). 

Podmurówka montowana jest w łącznikach o wysokościach takich samych jak deski betonowe, dostępne wysokości: H200, H250, H300, H500 (NOWOŚĆ 2013 !!)

Schody ogrodowe Mogielica  są doskonałym materiałem służącym do budowy schodów w ogrodzie. Posiadają łupaną fakturę od strony lica, która tworzy dekoracyjny akcent. Wybór kolorów i multicolorów pozwoli dopasować schody do istniejącego otoczenia. Optymalne wymiary zwiększają możliwości aranżacji.

Do góry

TechPark Współpracownicy