Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TechPark ul. Partyzantów 53
26-680 Wierzbica

KOMPLEKSOWE ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNI OGRODOWEJ

NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK – altany, 12 wzorów w przekroju kwadratowym, prostokątnym i pięciokątnym * NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK - Ceramika budowlana LEIER, nowa jakość na Ziemi Radomskiej, pustaki ceramiczne MAX i POROTHERM, kominy z wkładami ceramicznymi, nadproża ceramiczne, kompletne rozwiązania,

O nas

Tech Park Paweł Kośla

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHPARK zostało założone we wrześniu 2011 roku co było odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnego przemysłu z szeroko rozumianej branży stalowej oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych.

WIĘCEJ

Cele i polityka jakości

Tech Park Paweł Kośla

Zasadniczym celem firmy TECHPARK oraz jego pracowników jest osiągnięcie silnej pozycji rynkowej w zakresie handlu artykułami niezbędnymi w przemyśle ogrodzeniowym, rozwiązaniami dla przemysłu oraz wysokiej jakości domków drewnianych.

WIĘCEJ

Przęsła metalowe, spawane


Drukuj Email

Zobacz galerię ›

Naszymi głównymi produktami i zarazem znakiem firmowym są estetyczne, trwałe i ponadczasowe przęsła stalowe, spawane. Produkujemy wysokiej jakości ogrodzenia już od kilku lat, a w ramach Techpark od początku jej istnienia.

Ogrodzenia metalowe najczęściej wykonane są ze stalowych profili kwadratowych, prostokątnych, płaskowników, kątowników, prętów o kwadratowym i okrągłym przekroju, zakończonych różnego rodzaju grotami, uzupełniane wszelkimi dostępnymi na rynku ozdobnikami.

Oferujemy pełny przekrój przęseł ogrodzeniowych, począwszy od prostych, tanich wykonywanych z kątowników zimno-giętych po trwałe i estetyczne przęsła, bogato zdobione wykonane z profili i materiałów o pełnym przekroju. Projekty oraz wzory przęseł, dostępne w GALERII mogą Państwo dowolnie zmieniać i konfigurować.

Zabezpieczenie antykorozyjne możemy uzyskać w procesie:

  • cynkowania ogniowego (cały wyrób zanurzany jest w ciekłym cynku, który dociera do wszystkich, nawet trudno dostępnych miejsc)
  • malowania natryskowego (nanoszenie farb pistoletem, przez rozpylenie, wykorzystuje się sprężone powietrze)
  • lakierowanie proszkowe (lakier w postaci proszku nanoszony jest elementy konstrukcji, następnie wygrzewany w wysokiej temperaturze w piecu, w rezultacie, czego pokrywany materiał zyskuje walory estetyczne oraz bardzo dobre właściwości antykorozyjne)

Nasi pracownicy przyjeżdżają do Państwa, przeprowadzają profesjonalne pomiary, na podstawie których doradzają optymalne rozwiązania i wyceniają wybrany rodzaj ogrodzenia. Doradzą również w kwestii materiałów, wymiarów, rozwiązań konstrukcyjnych, zabezpieczeń i mocowań możliwych do zastosowania.

Samodzielnie montujemy wszystkie konstrukcje, co pozwala nam kontrolować jakość do samego końca.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przykładowymi realizacjami.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tagi: cynkowanie ogniowe , konstrukcje stalowe , lakierowanie natryskowe , lakierowanie proszkowe , ogrodzenia , ogrodzenia stalowe , przęsła ogrodzeniowe

Do góry

TechPark Współpracownicy