Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TechPark ul. Partyzantów 53
26-680 Wierzbica

KOMPLEKSOWE ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNI OGRODOWEJ

NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK – altany, 12 wzorów w przekroju kwadratowym, prostokątnym i pięciokątnym * NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK - Ceramika budowlana LEIER, nowa jakość na Ziemi Radomskiej, pustaki ceramiczne MAX i POROTHERM, kominy z wkładami ceramicznymi, nadproża ceramiczne, kompletne rozwiązania,

O nas

Tech Park Paweł Kośla

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHPARK zostało założone we wrześniu 2011 roku co było odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnego przemysłu z szeroko rozumianej branży stalowej oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych.

WIĘCEJ

Cele i polityka jakości

Tech Park Paweł Kośla

Zasadniczym celem firmy TECHPARK oraz jego pracowników jest osiągnięcie silnej pozycji rynkowej w zakresie handlu artykułami niezbędnymi w przemyśle ogrodzeniowym, rozwiązaniami dla przemysłu oraz wysokiej jakości domków drewnianych.

WIĘCEJ

Groty, tralki, elementy ozdobne


Drukuj Email

Integralną częścią większości ogrodzeń czy balustrad są elementy ozdobne. Bogate wzornictwo oraz bardzo duża różnorodność form i kształtów ozdobników, pozwala nam realizować nawet najbardziej fantazyjne kompozycje ogrodzeniowe.

W zaopatrzeniu produkcji własnej współpracujemy z krajowymi i zagranicznymi firmami, dzięki czemu posiadamy niemal wszystkie dostępne na rynku wzory, w tym motywy tradycyjne, kwiatowe oraz motywy futurystyczne.

Dysponujemy również całym osprzętem koniecznym do kompletacji bram i furtek, w tym niezawodne wózki, zawiasy i zamki.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tagi: bramy , furtki , groty , kużnie , przęsła ogrodowe , tralki

Do góry

TechPark Współpracownicy