Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TechPark ul. Partyzantów 53
26-680 Wierzbica

KOMPLEKSOWE ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNI OGRODOWEJ

NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK – altany, 12 wzorów w przekroju kwadratowym, prostokątnym i pięciokątnym * NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK - Ceramika budowlana LEIER, nowa jakość na Ziemi Radomskiej, pustaki ceramiczne MAX i POROTHERM, kominy z wkładami ceramicznymi, nadproża ceramiczne, kompletne rozwiązania,

O nas

Tech Park Paweł Kośla

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHPARK zostało założone we wrześniu 2011 roku co było odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnego przemysłu z szeroko rozumianej branży stalowej oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych.

WIĘCEJ

Cele i polityka jakości

Tech Park Paweł Kośla

Zasadniczym celem firmy TECHPARK oraz jego pracowników jest osiągnięcie silnej pozycji rynkowej w zakresie handlu artykułami niezbędnymi w przemyśle ogrodzeniowym, rozwiązaniami dla przemysłu oraz wysokiej jakości domków drewnianych.

WIĘCEJ

Ogrodzenia panelowe


Drukuj Email

Zobacz galerię › Katalog Jarmex

Ogrodzenia panelowe znajdują coraz większe zastosowanie. Kiedyś używane były do ogradzania obiektów przemysłowych, a dziś dzięki konkurencyjnej cenie używa się ich do wznoszenia ogrodzeń budynków użyteczności publicznej, obiektów sportowych, a także domów jednorodzinnych. Ich bogata kolorystyka, różnorodność wzorów, szybkość wykonania oraz trwałość to ogromne atuty. Dlatego też warto postawić na solidne, bezpieczne, a jednocześnie niezwykle estetyczne wizualnie rozwiązanie. Firma Techpark zaprasza serdecznie do szczegółowego zapoznania się z naszą bogatą ofertą. 

W 2013 roku nawiązaliśmy współpracę handlową z wiodącym producentem ogrodzeń panelowych, firmą JARMEX. Dzięki wzajemnemu zaufaniu oraz profesjonalnemu podejściu obu stron firma TECHPARK przejęła wyłączną dystrybucję detaliczną w regionie radomskim produktów oferowanych przez Jarmex.

Komplet panelowy zawiera: słupek z zaślepką, panele oraz komplet osprzętu do montażu. Ogrodzenie w każdym wykonaniu jest zabezpieczone powłoką antykorozyjną (cynkowanie ogniowe) oraz na życzenie klienta dodatkowo malowane w wybranym kolorze. Przeznaczenie paneli ogrodzeniowych kierujemy szczególnie do ogrodzeń firm, obiektów sportowych, handlowych, oraz prywatnych posesji. Grubość drutu, wielkość oczek oraz przegięcia siatki zapewniają sztywność i trwałość wykonanego ogrodzenia. Łatwość montażu nie zależnie od poziomu gruntu zapewniają elementy złączne, których ilość na każdy panel jest uzależniona od wysokości i typu ogrodzenia.

TYP PPW  to panel ogrodzeniowy wykonany w formie kraty zgrzewanej punktowo, wykonany z drutów 
o średnicach ø5 lub ø6 mm (pionowo) i drutów ø6 lub ø8mm (poziomo). Szerokość pojedynczego przęsła
 to 2,5 m. 

TYP PPC to panel ogrodzeniowy wykonany w formie kraty spawanej punktowo, wykonany z drutów o średnicach ø5 mm (pionowo) i ceowników zimnogiętych 20 x 9 mm (poziomo). Szerokość pojedynczego przęsła to 2,5 m. 

TYP PPS to panele najbardziej popularne. Grubości stosowanego drutu fi4 i fi5 mm. Oczko siatki 50 x 200 mm (dostępne również 60 x 200 mm), szerokość panelu 2505 mm.

Model PPS 1-2V to panel ogrodzeniowy z siatki zgrzewanej przegiętej 2-krotnie. Wysokości: H630, H830, H1030

Model PPS 1-3V to panel ogrodzeniowy z siatki zgrzewanej przegiętej 3-krotnie. Wysokości: H1320, H1520, H1720

Model PPS 1-4V to panel ogrodzeniowy z siatki zgrzewanej przegiętej 4-krotnie. Wysokości: H2000, H2210, H2510

Model PPS 1-5V to panel ogrodzeniowy z siatki zgrzewanej przegiętej 5-krotnie. Wysokość: H2510

Ogrodzenie gabionowe składa się ze słupów wykonanych z ceowników z blachy, z elementami złącznymi i spinkami. Wypełnienie stanowi panel ogrodzeniowy wg uznania klienta w dowolnej wysokości. Pomiędzy panelami ułożono różnokolorowe kamienie w fantazyjne wzory. Ogrodzenie to jest doskonałą ozdobą Twojej posesji. Na zamówienie wykonujemy również podmurówki oraz słupy gabionowe.

Integralną częścią ogrodzeń panelowych jest cała gama akcesoriów montażowych (cynkowanych i malowanych proszkowo, a w tym słupki, obejmy, zaślepki, śruby. To wszystko dostępne na miejscu w Wierzbicy.

Pełna oferta i dane techniczne paneli dostępnych firmie Techpark, na stronie: www.jarmex.com.pl

Do góry

TechPark Współpracownicy