Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TechPark ul. Partyzantów 53
26-680 Wierzbica

KOMPLEKSOWE ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNI OGRODOWEJ

NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK – altany, 12 wzorów w przekroju kwadratowym, prostokątnym i pięciokątnym * NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK - Ceramika budowlana LEIER, nowa jakość na Ziemi Radomskiej, pustaki ceramiczne MAX i POROTHERM, kominy z wkładami ceramicznymi, nadproża ceramiczne, kompletne rozwiązania,

O nas

Tech Park Paweł Kośla

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHPARK zostało założone we wrześniu 2011 roku co było odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnego przemysłu z szeroko rozumianej branży stalowej oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych.

WIĘCEJ

Cele i polityka jakości

Tech Park Paweł Kośla

Zasadniczym celem firmy TECHPARK oraz jego pracowników jest osiągnięcie silnej pozycji rynkowej w zakresie handlu artykułami niezbędnymi w przemyśle ogrodzeniowym, rozwiązaniami dla przemysłu oraz wysokiej jakości domków drewnianych.

WIĘCEJ

Instalacje elektryczne, alarmowe


Drukuj Email

Uzupełnieniem oferty dla przemysłu, jak również dla Klienta indywidualnego są usługi z zakresu instalacji elektrycznych, alarmowych, monitoringu i okablowania teletechnicznego.

W panelu usług mamy między innymi wykonywanie: kompleksowych instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych, podłączanie napędów bram przesuwnych i skrzydłowych oraz drzwi garażowych, instalacji alarmowych i monitoringu wizualnego, podłączanie domofonów i wideofonów, oświetlenia ogrodów i posesji.

Przed podjęciem się zadania dokonujemy wyceny kosztorysowej na podstawie projektów branżowych lub wytycznych Klienta. Prace wykonujemy kompleksowo, z materiałów własnych lub powierzonych. 

Instalacje wykonywane są przez pracowników posiadających zarówno uprawnienia instalacyjne jak i odbiorowe. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tagi: bramy , bramy przesuwne , bramy skrzydłowe , domofony , drzwi garażowe , instalacje elektryczne , monitoring , oświetlenia ogrodów , podłączanie napędów bram , wideofony

Do góry

TechPark Współpracownicy