Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TechPark ul. Partyzantów 53
26-680 Wierzbica

KOMPLEKSOWE ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNI OGRODOWEJ

NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK – altany, 12 wzorów w przekroju kwadratowym, prostokątnym i pięciokątnym * NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK - Ceramika budowlana LEIER, nowa jakość na Ziemi Radomskiej, pustaki ceramiczne MAX i POROTHERM, kominy z wkładami ceramicznymi, nadproża ceramiczne, kompletne rozwiązania,

Cele i polityka jakości

Tech Park Paweł Kośla

Zasadniczym celem firmy TECHPARK oraz jego pracowników jest osiągnięcie silnej pozycji rynkowej w zakresie handlu artykułami niezbędnymi w przemyśle ogrodzeniowym, rozwiązaniami dla przemysłu oraz wysokiej jakości domków drewnianych.

WIĘCEJ

O nas


Drukuj Email

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHPARK Paweł Kośla zostało założone we wrześniu 2011 roku co było odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnego przemysłu z szeroko rozumianej branży stalowej oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych. Potencjał doświadczenia w zakresie inżynierii produkcji pozwolił zaoferować kompleksową obsługę zakładów w zakresie profesjonalnego zaopatrzenia w środki techniczne.

Ofertujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe, a w tym konstrukcje schodów, poręczy i podestów technicznych, krat, elementów konstrukcyjnych maszyn. W ramach kooperacji wykonujemy obróbkę skrawaniem, części maszyn wraz z obróbką cieplną i mechaniczną nawet w skomplikowanych procesach wytwórczych. Świadczymy usługi spawalnicze, a w tym; spawanie stali węglowych, nierdzewnych i aluminium (metoda 111, 135, 141), malowanie stali metodą natryskową, renowacja ogrodzeń, bram i innych konstrukcji stalowych.

Gwarantujemy wysoką jakość urządzeń i materiałów spawalniczych, materiałów ściernych, narzędzi skrawających, chemii technicznej, narzędzi ręcznych i pomiarowych oraz innych artykułów, które prezentujemy w sekcji STREFA ZAOPATRZENIA I USŁUG.

TECHPARK produkuje solidne ogrodzenia z elementami spawanymi i kutymi: przęsła ogrodzeniowe, bramy skrzydłowe i przesuwne, furtki, balustrady schodowe i balkonowe, kraty, wyroby do domu i ogrodu. Dostarczamy i montujemy automatykę bram. Realizujemy nie tylko wzory własne ale i indywidualne projekty. Sprzedawane przez nas ogrodzenia spełniają standardy najwyższej jakości, wedle życzeń klienta mogą być zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe. Oferowane przez nas ogrodzenia mogą zostać zamontowane przez wyselekcjonowanych wykonawców. Od 2013 roku podjęliśmy współpracę z producentem ogrodzeń łupanych JONIEC, stając się autoryzowanym dystrybutorem na subregion radomski. Ofertę ogrodzeń uzupełniliśmy o bardzo popularne modułowe ogrodzenia z paneli zgrzewanych oraz najtańsze ogrodzenia betonowe. Pełną ofertę prezentujemy w sekcji STREFA OGRODZEŃ.

Uzupełniając ofertę kompleksowego zagospodarowania przestrzeni ogrodów od 2013 roku podjęliśmy współpracę z producentem drewnianych domów letniskowych i innych budynków o szerokim zastosowaniu w ogrodach przydomowych, jak altany, pawilony, garaże, carporty i domki gospodarcze. Zapewniamy montaż oferowanych konstrukcji przez naszych fachowców. Ofertę domków drewnianych uważamy za bardzo rozwojowy kierunek, który zamierzamy w czasie rozwijać. Pełna oferta opisana sekcji STREFA DOMKÓW DREWNIANYCH.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół TECHPARK

Do góry

TechPark Współpracownicy