Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TechPark ul. Partyzantów 53
26-680 Wierzbica

KOMPLEKSOWE ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNI OGRODOWEJ

NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK – altany, 12 wzorów w przekroju kwadratowym, prostokątnym i pięciokątnym * NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK - Ceramika budowlana LEIER, nowa jakość na Ziemi Radomskiej, pustaki ceramiczne MAX i POROTHERM, kominy z wkładami ceramicznymi, nadproża ceramiczne, kompletne rozwiązania,

O nas

Tech Park Paweł Kośla

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHPARK zostało założone we wrześniu 2011 roku co było odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnego przemysłu z szeroko rozumianej branży stalowej oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych.

WIĘCEJ

Cele i polityka jakości

Tech Park Paweł Kośla

Zasadniczym celem firmy TECHPARK oraz jego pracowników jest osiągnięcie silnej pozycji rynkowej w zakresie handlu artykułami niezbędnymi w przemyśle ogrodzeniowym, rozwiązaniami dla przemysłu oraz wysokiej jakości domków drewnianych.

WIĘCEJ

Firma


Drukuj Email

Dzięki wsparciu strategii rozwoju firmy na trzech filarach: ogrodzenia posesyjne i przemysłowe - drewniane domki letniskowe - kompleksowe zaopatrzenie przemysłu możemy Państwu zaoferować profesjonalne rozwiązania wsparte doświadczeniem branżowym w tym zakresie. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do podmiotów gospodarczych.

Obok własnego bogatego wzornictwa przęseł, bram i balustrad oferujemy gotowe rozwiązania ogrodzeń przemysłowych.

Od 2013 roku wprowadziliśmy do oferty wysokiej jakości domy drewniane, letniskowe, altany i inne konstrukcje drewniane.

Na płaszczyźnie handlowej kontynuujemy ofertę do firm z branży produkcyjnych i stalowych proponując kompleksowe zaopatrzenie techniczne sektora przemysłowego, produkcję części zamiennych, podzespoły mechaniczne a także usługi konsultinngowe.

Najważniejszą dewizą jest dla nas wysoka jakość wyrobów i usług oraz terminowość dzięki czemu możecie Państwo koncentrować się na sprawach najważniejszych – swoim biznesie i własnej rodzinie.

Do góry

TechPark Współpracownicy