Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TechPark ul. Partyzantów 53
26-680 Wierzbica

KOMPLEKSOWE ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNI OGRODOWEJ

NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK – altany, 12 wzorów w przekroju kwadratowym, prostokątnym i pięciokątnym * NOWOŚĆ 2013 w TECHPARK - Ceramika budowlana LEIER, nowa jakość na Ziemi Radomskiej, pustaki ceramiczne MAX i POROTHERM, kominy z wkładami ceramicznymi, nadproża ceramiczne, kompletne rozwiązania,

O nas

Tech Park Paweł Kośla

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHPARK zostało założone we wrześniu 2011 roku co było odpowiedzią na zapotrzebowanie lokalnego przemysłu z szeroko rozumianej branży stalowej oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych.

WIĘCEJ

Cele i polityka jakości

Tech Park Paweł Kośla

Zasadniczym celem firmy TECHPARK oraz jego pracowników jest osiągnięcie silnej pozycji rynkowej w zakresie handlu artykułami niezbędnymi w przemyśle ogrodzeniowym, rozwiązaniami dla przemysłu oraz wysokiej jakości domków drewnianych.

WIĘCEJ

Altanki, pawilony


Drukuj Email

Zobacz galerię › Katalog BHB Katalog Zuluna

Dla relaksu i rozkoszowania się promieniami słonecznymi proponujemy pawilony i eleganckie altany. Z zamiłowania do szczegółu produkujemy eleganckie modele indywidualnie według Waszych życzeń. Dzięki różnym wymiarom bez problemu wkomponują się one w mniejsze powierzchnie ogrodów.

Altany dzięki tradycyjnej stolarskiej konstrukcji osiągają niedoścignioną stabilność. Zarówno różne formy jak i opcjonalny wybór akcesoriów dopełniają tą koncepcję.

Od roku 2013 roku wprowadziliśmy do oferty tradycyjne altany, których prostota i elegancja połączona jest z niezwykle korzystną ceną. Jedenaście modeli prezentowanych jest w galerii.

Wychodząc naprzeciw zapytaniom Klientów jesteśmy w stanie wykonać konstrukcje altan ogrodowych z profili stalowych z elementami kutymi i ozdobnymi.

Jest to alternatywa dla altan drewnianych, często spotykanych w naszych ogrodach. Ponadto oferujemy konstrukcje i podkonstrukcje do wiat garażowych, wiat na drewutnie oraz lekkie konstrukcje zadaszeń. Na specjalne życzenie możemy wykonać półki ozdobne z wykorzystaniem elementów kutych. Podobnie jak w przypadku ogrodzeń wszystkie konstrukcje w zależności od życzenia klienta możemy wykończyć poprzez ocynk ogniowy, malowanie natryskowe lub proszkowe. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tagi: altany ogrodowe , elementy kute , elementy ozdobne , malowanie natryskowe , malowanie proszkowe , ocynk ogniowy , półki , profile stalowe

Do góry

TechPark Współpracownicy